DUETISSIMO – FINAŁ
10. Międzynarodowy Festiwal Duetów Fortepianowych „Duetissimo” organizowany przez Akademię Muzyczną im. K. Pendereckiego w Krakowie przy współpracy naszej Filharmonii zakończył się w niedzielę 19 kwietnia koncertem studenckiej orkiestry w filharmonicznej sali. Koncert poprowadził Michał Klauza, szef artystyczny Filharmonii im. K. [ Czytaj dalej… ]